Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 26.08.2008 09:04:34 

hodnosti

                                                      Hodnosti

(NS) Novice Sith-Čerstvě přijatý mladý Sith, o jehož osudu rozhodne Rada a Clanleader po podstoupení základního výcviku. Novice Jedi nemá svého mistra a samozřejmě je podřízen všem plnohodnotným Jediům.

(Pl) Padawan Lerner-Sith, který úspešně zvládl počáteční fázi tréninku a ujmul se ho učitel z řad Rytířů a Mistrů Jedi nebo Clanleader, aby mohl pokračovat v jeho rozvoji a výcviku. Padawan si svého mistra vždy váží a chová se k němu s respektem stejně jako k ostatním Rytířům a Mistrům Jedi.

(SK) SithKnight-Po dokončení výcviku, postavení před zkoušku a její úspěšném zvládnutí prohlásí Rada nebo Clanleader mladého padawana Sithem. Sith má několik nových pravomocí jako například možnost ujmout se jednoho z Noviců a přijmout ho za svého padawana (po domluve s Radou nebo Clanleaderem, která však většinou vyhový), řádné oslovení, možností stát se členem rady a další. Nesmí však zapomenout, že i on je vždy bezpodmínečně podřízen Radě a její rozhodnutí jsou pro něj závazná, i když je sám jejím členem.

(SM)  Sith Master-Za zásluhy při výcviku padawana a boji za clan může být Sith Radou jmenován na Mistra Sitha. Bývá zvykem, že Mistr Sith má vždy padawana, i když pokud je členem Rady, tak tomu tak nebývá. Mistr Jedi ja jako každý člen řádu povinen absolutně poslouchat Radu nebo Clanleadera. Mistři Siti jsou ti nejzkušenější z našich řad a proto si zaslouží náležitý respekt.

(CM) Council member- Člen Rady. Je jich vždy max. 6. Jejich členy volí Rada sama nebo samotný Clanleader a rozhodnutí člena rady je závazné pro všechny Jedie. Členové Rady dohlížejí na to, aby Sithové vykonávali svou práci. Jsou vůdčí autoritou řádu a být jedným z nich je největší pocta, jakou může Sith obdržet.

(CL)Clanleader-Nejvýše postavený ze všech Sithů.Jeho rozhodnutí respektují všichni  (i CM).Jeho poviností je udržovat klan. 

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek